Przenośniki łamane L i Z

Wszystkie parametry techniczne maszyn dobierane są w zależności od zapotrzebowania, typu maszyny, specyfiki materiału oraz oczekiwanej wydajności.
Przenośniki mogą zostać wyposażone w elementy automatyki: czujniki ruchu, zbiegu taśmy, wyłącznik awaryjny, wypełnienia zasypu. W przenośnikach mogą być stosowane napędy typu: elektrobęben, napęd przekładnia ślimakowa lub walcowo-stożkowa.
W celu optymalnego doboru urządzenia prosimy o kontakt biurem tel: 730125989

Jakość – produkujemy z wyjątkową dbałością o najmniejsze szczegóły, używając najwyższej jakości materiałów.
Cena – odbiegają ceną od światowej czołówki, nie ustępując jej jakością.
Modernizacja – dopasowujemy już działające urządzenia do zmieniających się potrzeb klientów.
Serwis – szybka naprawa w przypadku awarii. Mamy maga­zyn z częściami zamiennymi więc nie trzeba czekać na sprowa­dzenie czy wyprodukowanie potrzebnych elementów.
Gwarancja – na nasze produkty dajemy gwarancję o długości 12–24 miesiące.Przenośnik taśmowy Model                  Opis techniczny maszyny

  
Wersja:L  Najpierw poziomy, potem nachylony, z powodu zwartej budowy nadaje się idealnie w przypadku, gdy do dyspozycji jest mało miejsca, dobrze sprawdza się pod Młynami , Shredder , odbiór materiału z pod wtryskarek
Wersja:F Przenośnik w wersji F jest stosowany w przypadku, gdy po transporcie wznośnym do przekazywania konieczna jest część pozioma.
Wersja:Z      Przenośniki taśmowe typu "Z" są to transportery pracujące jako wynoszące transportowane produkty w górę bądź sprowadzające je w dół. Cechami charakterystycznymi tego rodzaju transporterów jest fakt, że zarówno odbiór jak i podanie produktu odbywa się równolegle do podłoża pomiędzy zaś tymi poziomami znajduje się część skośna.