Przenośniki rolkowe

Przenośniki rolkowe są jedną z popularniejszych form systemów transportu bliskiego. Urządzenia te można niezależnie konfigurować pod różnym pochyleniem, dopasowując odpowiednią wysokość i łącząc z innymi transporterami, charakteryzują się stabilną i sztywną konstrukcją.

Zaletą jest możliwość dołączenia silnika umożliwiającego kontrolowany obrót rolek. Łatwo można zamontować do nich dodatkowe urządzenia, takie jak bandy boczne, ograniczniki końcowe, regulowane podpory. Mogą współpracować z innymi liniami produkcyjnymi (przenośnikami) windami, obrotnicami, stołami unoszącymi i buforami. 

Mogą być używane do transportu detali o niewielkich gabarytach i płaskiej powierzchni styku jak również w przypadku transporterów „dużych” do transportu produktów o regularnych kształtach, np. palet, skrzyń, worków, pudeł, pojemników i innych elementów o znacznych gabarytach i masie. Ich nośność można ująć w przedziale od kilku kilogramów aż do kilku ton. Pod względem sposobu wprawiania ładunku w ruch przenośniki dzielimy na :
  • Ręczne 
  • Grawitacyjne
  • Napędzane


     

Zobacza nasze realizacje

Frezowanie, wiercenie
Frezowanie, wiercenie
Walcowanie i zwijanie blachy
Walcowanie i zwijanie blachy
Gięcie blach CNC
Gięcie blach CNC
Wynajem Przenośników taśmowych
Spawanie konstrukcji stalowych
Spawanie konstukcji stalowych
Toczenie CNC i konwencjonalne
Toczenie CNC i konwencjonalne 
Wycinanie Laserem Fiber
Wycinanie Laserem Fiber
zobacz wszystkie rekomendacje