Przesiewacz bębnowy stacjonarny

Przesiewacz może mieć zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu takich jak: 
  • chemiczny
  • materiałów budowlanych (cement, wapno, gips, zaprawy, kleje)
  • paszowym
  • nawozów sztucznych
  • recyklingu itp.Materiał zasypuje się na przesiewacz bębnowy napędzany po przez przekładnię z silnikiem. Poprzez ruch obrotowy wewnętrz, wstęga spiralna powoduje przemieszczanie materiału w kierunku wysypu. Przesiewacz bębnowy służy do uzyskania odpowiednich frakcji z podawanego materiału sypkiego. W zależności od potrzeb można uzyskać od 1 do 4 frakcji. Przesiewany materiał przesypuje się do pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej komory wysypowej w zależności od wielkości oczka zastosowanej siatki przesiewacza.

W swojej ofercie posiadamy 3 modele Przesiewaczy bębnowych stacjonarnych o różnych wydajnościach, perforacja sita bębnowego przeważnie dobierana jest pod indywidualne wymagania klienta. 

Dodatkowo w swojej ofercie mamy możliwość zaprojektowania indywidualnej Linii technologicznej na potrzeby klienta do przesiewania materiałów sypkich z wykorzystaniem: Rozdrabniaczy jedno lub dwu-wałowych, Przenośników taśmowych , Zbiorników zasypowych do załadunku ładowarkami, Separatorów magnetycznych, Linii sortowniczych do materiałów budowlanych i wielu innych urzadzeń. 


W celu optymalnego doboru urządzenia prosimy o kontakt biurem tel: 730 125 989