Przesiewacz bębnowy stacjonarny

Przesiewacz bębnowy może mieć zastosowanie przy różnych materiałach takich jak: 
  • Odpady recyklingowe
  • Odpady budowlane (oddziela ziemię od gruzu, bądź przesiewa na konkretnie wymagane frakcje)
  • Ziemia, Kompost
  • Kruszywa 
  • Zrębki i Odpady drzewneMateriał zasypuje się na przesiewacz bębnowy napędzany po przez przekładnię z silnikiem. Poprzez ruch obrotowy wewnętrz, wstęga spiralna powoduje przemieszczanie materiału w kierunku wysypu. Przesiewacz bębnowy służy do uzyskania odpowiednich frakcji z podawanego materiału sypkiego. W zależności od potrzeb można uzyskać od 1 do 4 frakcji. Przesiewany materiał przesypuje się do pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej komory wysypowej w zależności od wielkości oczka zastosowanej siatki przesiewacza.

W swojej ofercie posiadamy 3 modele Przesiewaczy bębnowych stacjonarnych o różnych wydajnościach, perforacja sita bębnowego przeważnie dobierana jest pod indywidualne wymagania klienta. 

Dodatkowo w swojej ofercie mamy możliwość zaprojektowania indywidualnej Linii technologicznej na potrzeby klienta do przesiewania materiałów sypkich z wykorzystaniem: Rozdrabniaczy jedno lub dwu-wałowych, Przenośników taśmowych , Zbiorników zasypowych do załadunku ładowarkami, Separatorów magnetycznych, Linii sortowniczych do materiałów budowlanych i wielu innych urzadzeń. 


W celu optymalnego doboru urządzenia prosimy o kontakt biurem tel: 730 125 989