Taśmy Przenośnikowe Gumowe

Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie zrealizować szeroką gamę zleceń. Współpracująć z naszymi klientami dobrze wiemy że oczekują rzetelnego dostawcy taśm gumowych do swoich linii recyklingowych i przenośników taśmowych, który zapewni im jakość wykonanej taśmy co przełoży się na bezawaryjną pracę i brak kosztownych przestojów w produkcji. Firma STELMAR pragnie Państwu zaoferować produkty jaki usługi w zakresie sprzedaży taśm przenośnikowych gumowych i serwisu połączeń taśm u klienta. 

Rozszerzyliśmy swą ofertę o produkcję taśm gumowych z progami poprzecznymi o różnych wysokościach wulkanizowanych do taśm. Dostarczamy taśmy przenośnikowe, pasy gumowe do elewatorów, progi gumowe, falbany, boczne kliny prowadzące, płyty gumowe gładkie jak i lemiesze gumowe do pługów śnieżnych, zamiatarek itp.
Nasze tasmy mają zastosowanie w prawie każdej gałęzi gospodarki : recykling, rolnictwo, przemysł drzewny, przemysł spożywczy,  żwirownie , kopalnie odkrywkowe, piaskownie itp. 
Jako firma o ugruntowanej pozycji gwarantujemy dobrą jakość oraz pełne doradztwo techniczne. 

 

 

Posiadamy taśmy:

  • taśmy tkaninowo-gumowe : ogólnego zastosowania, trudnościeralne, trudno zapalne, odporne na wysokie temperatury, olejoodporne;
  • taśmy profilowane o dowolnej specyfikacji i wysokości progów 
  • taśmy poprzecznie stabilizowane, Typowo wykorzystywane do Przenośników taśmowych łamanych 

Wykonujemy połączenia taśm przenośnikowych metodą: wulkanizacji na gorąco; klejenia na zimno oraz połączenia mechanicznie. 
Dodatkowo taśmy mogą posiadać zabieraki, progi, profile V, kliny prowadzące itp.
Sprzedajemy taśmy przenośnikowe od 1mb dowolne długości, w swojej ofercie mamy:

  •  Taśmy w jodełkę ( CHEVRON wys. jodełki 16mm ) szerokości zaczynające się od 500mm do 1200mm
  •  Taśmy z zabierakami, wysokości zabieraków zaczynają się od h=40mm, h=60, do h=80mm a szerokości taśmy od 300mm do 1200mm (  wszystkie są oryginalnie wulkanizowane na taśmie na gorąco , GWARANCJA 12 miesięcy ).
  •  Taśmy gładkie gumowe, jak i w wersji ślizgowej z tkaniną od spodu. 


W celu optymalnego doboru taśm prosimy o kontakt: 514 732 523 
e-mail: biurostelmar@vp.pl